معرفی بهترین جراح چاقی تهران (متخصص و جراح لاغری)

انتخاب بهترین جراح چاقی در تهران، دغدغه اصلی افرادی است که به دنبال لاغری با جراحی چاقی هستند. جراح چاقی نقش حیاتی در موفقیت‌آمیز بودن این عمل سخت دارد و معمولاً بهترین راه برای کاهش بروز عوارض احتمالی، انتخاب جراح باتجربه و ماهر است. به همین دلیل در این مقاله، به بررسی ویژگی‌های بهترین جراح و چگونگی پیدا کردن بهترین جراح چاقی در تهران می‌پردازیم.

اگر شما هم به دنبال یافتن جراح مناسب خود هستید و از حجم اطلاعات اضافی اینترنت درباره نحوه پیدا کردن بهترین جراح لاغری در تهران کلافه شده‌اید؛ تا انتهای این مقاله را همراه ما باشید!

تماس با دکتر ناصر ملک پور

اهمیت انتخاب بهترین جراح چاقی پیش از عمل

تصمیم‌گیری برای انجام جراحی چاقی به قدر کافی سخت است؛ ولی شاید مهم‌ترین چالش، انتخاب بهترین جراح چاقی در تهران باشد. اما چرا انتخاب جراح چاقی اینقدر اهمیت دارد؟ دلایل مختلفی باعث می‌شود که در انتخاب جراح دقت بیشتری به خرج دهیم؛ مانند:

 • مهارت و تجربه: جراحان باتجربه و ماهر با تسلط بر تکنیک‌های مختلف جراحی، می‌توانند عمل را با دقت و ظرافت بیشتری انجام داده و احتمال بروز عوارض بعد از جراحی چاقی را به حداقل برسانند.
 • انتخاب روش مناسب: جراحی چاقی انواع مختلفی دارد. متخصص و جراح لاغری با بررسی شرایط بیمار، بهترین روش را برای او انتخاب می‌کند تا در نهایت نتیجة مطلوبی حاصل شود.
 • مراقبت‌های قبل و بعد از عمل: جراح چاقی باید قبل از عمل، تمام اطلاعات لازم را در اختیار بیمار قرار دهد و او را برای عمل آماده کند و بعد از عمل نیز دستورالعمل‌های مراقبتی را به بیمار توضیح دهد. دستورالعمل‌های قبل و بعد از عمل نقش به سزایی در گرفتن نتیجه بهتر دارند.
 • رضایت بیمار و اعتماد بیشتر: انتخاب جراح مناسب، اعتماد و آرامش خاطر بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد و سبب می‌شود که دیگر نگرانی و استرس بالا نداشته باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان با بهترین جراح چاقی تهران فرم زیر را پر کنید.

ویژگی های بهترین جراح چاقی تهران

حالا ممکن است این سؤال مطرح شود که جراح مناسب، چه ویژگی‌هایی را دارد و چه چیزی بهترین جراح لاغری در تهران را از دیگر همکاران او و سایر متخصصین این حوزه متمایز می‌کند؟ در ادامه به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین جراح چاقی اشاره می‌کنیم.

تجربه بالا در زمینه جراحی چاقی: هر چه جراح چاقی تجربه بیشتری داشته باشد، احتمال بروز عوارض جانبی بعد از عمل کمتر است.

صداقت کافی در زمان معاینه: پزشک مناسب اگر احساس کند که شما برای جراحی چاقی کاندیدای مناسبی نیستید، صادقانه این موضوع را مطرح می‌کند و راهکار جایگزین ارائه می‌دهد.

صبر، دقت و مهارت کافی هنگام معاینه بیمار: جراح چاقی ماهر به خوبی وضعیت سلامت شما را چک می‌کند و بعد سؤال‌هایی در مورد سابقه پزشکی‌تان از شما می‌پرسد. جراح چاقی بعد از گرفتن آزمایش‌ها، با دقت و صبوری به نیازها و ترجیح شخصی شما گوش می‌دهد و بهترین تکنیک جراحی را پیشنهاد می‌کند.

اطلاعات کافی و به‌روز: بهترین جراح چاقی در تهران کسی است که در زمینه جراحی‌ها و روش‌های جدید خود را به‌روز نگه دارد و مهارت کافی در تکنیک‌های جدید جراحی چاقی داشته باشد.

چرا دکتر ناصر ملک پور بهترین جراح چاقی است؟!

12 سال هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی

چاپ 61 مقاله علمی پژوهشی و 2 جلد کتاب

پایه‌گذار رشته فلوشیپ لاپاروسکوپی

بیش از 10/000 جراحی موفق و جراحی چاقی

دکتر-ناصر-ملک-پور

چگونه یک جراح چاقی خوب را پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن بهترین جراح چاقی در تهران باید:

به یاد داشته باشید که هیچ دو فرد چاقی یکسان نیستند و هر کسی وضعیت، نیاز و انتظار متفاوتی از عمل لاغری دارد. به همین دلیل است که روش‌های مختلف جراحی چاقی مانند اسلیو معده و… ابداع شده‌اند تا هر کسی بتواند با توجه به نیاز خود، روش مناسب جراحی چاقی را انتخاب کند.

در نتیجه مطمئن شوید که جراح چاقی انتخاب شده به خوبی وضعیت سلامت جسمانی شما را بررسی کرده و بعد از شنیدن نیازها و نگرانی‌هایتان، بهترین تکنیک جراحی را به شما توصیه می‌کند.

جراح چاقی چه زمانی پیشنهاد عمل می‌دهد؟

بهترین جراح چاقی تهران

برخی از عوامل رایجی که باعث می‌شود جراح بعد از بررسی وضعیت، پیشنهاد انجام جراحی چاقی را بدهد، عبارتند از:

 • وقتی شاخص توده بدنی بالای 35 تا 40 باشد و سلامت جسمی به خطر بیفتد.
 • اگر چاقی سبب بروز مشکلات و بیماری جدی دیگر مانند دیابت نوع ۲، مشکل قلبی یا ریوی، درد مفصلی و مشکل حرکتی شده باشد، معمولاً پزشک گزینه جراحی را در نظر می‌گیرد.
 • زمانی که فعالیت‌های ورزشی و رژیم غذایی تأثیری در کاهش وزن نداشته باشند.

پیش از انجام جراحی چاقی و مشاوره با پزشک پیشنهاد می‌کنیم از طریق فرم زیر میزان اضافه وزن خود را بسنجید.

چاقی یا لاغر؟! نمیدونی؟

محاسبه bmi (محاسبه شاخص توده بدن)

خطرات مراجعه به افراد غیر متخصص جهت جراحی چاقی

جراحی چاقی، عمل پیچیده و تخصصی است و مراجعه به افراد غیرمتخصص برای انجام این عمل، می‌تواند خطرات جدی و جبران‌ناپذیری به همراه داشته باشد. برخی از این خطرات عبارتند از:

 • عفونت: رعایت نکردن اصول بهداشتی در حین عمل، خطر ابتلا به عفونت را به طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.
 • خونریزی: نداشتن مهارت و تخصص کافی می‌تواند منجر به خونریزی شدید در حین عمل شود.
 • آسیب به اندام‌های داخلی: نداشتن تسلط و دانش کافی درباره آناتومی بدن، احتمال آسیب به اندام‌های داخلی را افزایش می‌دهد.
 • مشکلات تنفسی: استفاده نکردن از تجهیزات مناسب و دوزهای دقیق برای بیهوشی، می‌تواند باعث صدمات جبران‌ناپذیر شود.
 • مرگ: در موارد نادری، عوارض ناشی از جراحی چاقی توسط افراد غیرمتخصص می‌تواند منجر به مرگ بیمار شود.

علاوه بر خطرات جسمی، مراجعه به افراد غیرمتخصص عواقب روانی منفی هم دارد؛ مانند:

 • افسردگی بعد از جراحی چاقی به دلیل نداشتن رضایت از نتیجه عمل و عوارض ناشی از آن؛
 • کاهش اعتمادبه‌نفس به علت تجربه ناموفق؛
 • احساس پشیمانی شدید از انتخاب فرد غیرمتخصص برای انجام عمل جراحی چاقی.

آشنایی با دکتر ناصر ملک پور بهترین جراح چاقی ایران

دکتر ناصر ملک پور علمداری، با بیش از ده سال سابقه در زمینه انواع جراحی چاقی و بیش از 10 هزار جراحی موفق، به‌عنوان یکی از متخصصان برجسته در این حوزه شناخته می‌شوند. ایشان بعد از گرفتن برد تخصص خود در جراحی عمومی، فلوشیپ‌های فوق‌تخصصی خود را در جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی عروق و اندوواسکولار دریافت کرده و در حال حاضر به‌عنوان دانشیار و رئیس بخش جراحی عمومی در بیمارستان شهید مدرس در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مشغول به کار هستند.

خلاصه

در این مقاله توضیح دادیم که چرا انتخاب بهترین جراح چاقی در تهران برای گرفتن نتیجه مطلوب اهمیت دارد و انتخاب صحیح جراح چطور باعث می‌شود که قبل، حین و بعد از عمل آسودگی خاطر داشته باشید. به‌طور کلی مراجعه به فرد غیرمتخصص برای جراحی چاقی، ریسک بسیار بالایی دارد و به همین دلیل توصیه می‌شود زمان کافی برای پیدا کردن بهترین جراح لاغری بگذارید تا رضایت بیشتری از عمل داشته باشید.

لوکیشن مطب دکتر ناصر ملک پور-min

مشاوره حضوری با دکتر ناصر ملک پور

اگر برای عمل اسلیو معده، بای پس معده و… قصد مراجعه به دکتر ناصر ملک پور (فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی) را دارید، می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

4 پاسخ

 1. سلام
  آقای دکتر ناصر ملک پور شما بی شک بهترین جراح چاقی تهران و ایران هستید. خیلی خوشحالم که به شما اعتماد کردم و خودمو از شر چربی هایی که یک عمر داشتم با خودم همه جا میبردم راحت شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *